O nas

Kochamy modę, design i nietuzinkowe przedmioty. A jednocześnie lubimy mieć łatwy dostęp do wielu ciuchów, dodatków, butów. Serwis UbierzmySie.pl zapewnia bardzo łatwy dostęp do ofert z większości polskich sklepów internetowych, jak również oferty ze sklepów stacjonarnych. Twój profil na UbierzmySie.pl stanie się listą życzeń elementów, które kochasz, chcesz mieć, bądź takich, które Cię inspirują. Jesteśmy miejscem w sieci, które pobudza wyobraźnię!

Kontakt

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY

WZROST SPRZEDAŻY
UbierzmySie.pl to dodatkowe źródło pozyskiwania klientów.

Sprofilowani użytkownicy
Nasz serwis ma charakter lifestylowy, a produkty są skrupulatnie posegregowane i przypisane do odpowiednich kategorii. Dzięki takim działaniom na Twoją stronę trafia wyłacznie wyselekcjonowany target zainteresowany danym produktem, czyli przyszły klient.

Użytkownicy serwisu oglądają, oceniają i komentują produkty, które dostępne są w sklepach naszych partnerów.
Dodatkowo udostępniliśmy profesjonalne narzędzie - "Kreator", dzięki któremu istnieje możliwość tworzenia niepowtarzalnych zestawów, stylizacji. Tymi interaktywnymi zestawami z produktami nasi użytkownicy mogą dzielić się bez ograniczeń na portalach społecznościowych oraz blogach.

Większa znajomość marki
... dzięki wielokrotnemu używaniu produktów w zestawach, wokół których toczą się dyskusje.

Budowanie i wzmacnianie wizerunku Twojej marki, Twojego sklepu.

Lepsze pozycjonowanie
Twoje produkty pośród znanych i cenionych brandów oraz wielu marek oferowanych przez najpopularniejsze sklepy internetowe.

Posiadasz sklep internetowy i chcesz współpracować z UbierzmySie.pl? A może masz inne pytania do nas? Skontaktuj się z nami!

Osoba kontaktowa: Justyna Szmara
Adres email: tomitu@tomitu.pl

MensFashion.pl 2013-2024. Polub nas na Facebooku i na Instagramie. Kontakt i współpraca.